Kouzla

Protože si pod tímhle můžete představit cokoliv, rád bych vám svého koníčka přiblížil trochu víc. Asi budete znát pojmy trik, salónní magie, eskamotérství, manipulace, zkrátka Ilusionismus.
Jsou to kouzla rychlých prstů a fantazie, vzniklá výhradně pro zábavu obecenstva, které vlastně ví, že je klamáno, ale vůbec mu to nevadí (ba právě naopak :-)).

Možná se vám dokonce vybaví některá jména slavných kouzelníků, namátkou..

Bartholomeo Bosco (1793-1863), známý italský kouzelník, zvlášť proslavil manipulaci Hra s poháry. Ovládal stovky triků a kratochvilných zábav, pro něž byl vždy velmi vítaným hostem v jakékoliv společnosti.
David Milestones Copperfield (1956), američan, studoval divadlo, dramaturgii a tanec. Závratné kariéry kouzelníka dosáhl díky televizní společnosti CBS a svému pořadu The Magic Of Copperfield.
Robert Houdin (1805-1871), francouzský kouzelník, tvůrce automatů, vynálezce triků, postupů a převratných změn v jevištním vybavení. Je označován za největšího kouzelníka minulého století a otce moderní magie.
Kellnerové (1875-dnes), česká kouzelnická dynastie.
Pasoft (1976), já ;) Znám několik málo pěkných triků, co se většinou lidem líbí, a tak je občas dávám k dobru. Nic moc, kdo mě viděl kouzlit na nějaké session, vám to může potvrdit ;)


Určitě jste velmi nedočkavi toho, abych vám také předvedl nějaký trik :) Víte, ono je těžké kouzlit, už když jste v mé blízkosti. Takhle na dálku je to mnohem obtížnější ;). Také nevím, co by s vámi mohla taková magie provést, ale přesto se o to pokusím! ;-)
Jinými slovy: Byli jste varováni :-)))

Veselý trik: Zmizení osoby
.